Vrabotuvanje.com - Технолог - Скопје - Братство Површинска заштита
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Братство Површинска заштита

Братство Површинска Заштита располага со најсовремена опрема за нанесување заштитна превлака на метали на Балканските простори.

Братство Површинска заштита Скопје има потреба од проширување на својот тим за работно место

Технолог

 

ОПИС НА РАБОТНА ПОЗИЦИЈА:

 • Организација на технолошки процеси за површинска заштита на метали
 • Подготовка на раствори за потопување на метални делови во специјални кади  (линија за хромирање, брунирање, цинковање и сл.)
 • Пратење на процесите на површинска заштите и соодветно интервенирање

Потребни квалификации:

 

 • Завршено Високо или средно технолошко образование
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност

Услуги кои што ги нуди нашиот погон

 • Цинкување
 • Анодна оксидација
 • Фосфатирање
 • Хемиско (безструјно) никлување
 • Брунирање
 • Тврдо хромирање


Доколку ги исполнувате бараните услови Ве повикуваме да ги испратите Вашата биографија и писмо за мотивација преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде