Vrabotuvanje.com - Рецепционер - Скопје - ПАЛЕСТРА ФИТНЕС ЦЕНТАР
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПАЛЕСТРА ФИТНЕС ЦЕНТАР

ПАЛЕСТРА ФИТнеС ЦЕНТАР
има потреба од
рецепционер – СКОПЈЕ ИСТ ГЕЈТ 

Главни обврски:

 • Демонстрира високо ниво на професионализам
 • Обезбедува поддршка со административна работа на PALESTRA Фитнес Центар
 • Одговорен е за одговарање на телефонски повици
 • Комуникација, коресподенција и останати административни работи
 • Ги познава капацитетите, активностите, опремата и услугите за да може да ги презентира и препорачува на клиентите
 • Ги почитува процедурите во однос на инвентарот и опремата
 • Се придржува до правилата, прописите, политиките и процедурите на фитнес центарот
 • Спроведува редовна инспекција на работните простории и опремата на работното место
 • Ги почитува стандардите за хигиена и изглед на работните простории и опремата
 • Обезбедува високо ниво на услуга и сервисирање на сите клиенти
 • Да биде љубезен и да ги почитува потребите на клиентите.

Дали сте Вие идеалниот кандидат и имате?

 • ССС/ВСС
 • Пожелно 3 години работно искуство во својата област
 • Одлично работење со MS Office и специјализиран софтвер за фитнес центри
 • Познавање на англиски јазик - добро писмено и говорење
 • Владеење на втор странски јазик ќе се смета за преднос
 • Одговорност, доверливост и навременост во извршување на задачите.

Напомена:

Само кандидатите кои ќе влезат во потесен избор ќе бидат контактирани.

Сите апликации ќе бидат третирани со строга доверливост.

Со самото аплицирање кандидатот се согласува неговите лични податоци наведени во апликацијата да бидат чувани во базата на податоци и обработувани во рок од 1 година од денот на истекот на рокот за избор.

Кандидатот има право во секое време да ја повлече дадената согласност за чување и обработка на неговите лични податоци согласно Законот за заштита на лични податоци со обраќање на наведената електронска пошта во огласот.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде