Vrabotuvanje.com - Возачи со Е категорија и Агенти за посредување работа во транспорт - Скопје - С-ТРАНСПОРТ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возачи со Е категорија и Агенти за посредување работа во транспорт

Скопје

Рок за пријавување:

  • С-ТРАНСПОРТ ДООЕЛ Скопје

ВОЗАЧИ СО Е КАТЕГОРИЈА и АГЕНТИ ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ РАБОТА ВО ТРАНСПОРТ

потребни квалификации:

  • ССС
  • Поседување возачка дозвола Е категорија (за возач)

ШТО НУДИМЕ:

  • Пријатни работни услови
  • Редовни месечни примања

Доколку сакате да бидете дел од нашиот тим, испратете ја Вашата биографија преку Брзата Апликација.

ПРИЈАВИ СЕ!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде