Vrabotuvanje.com - Хаусмајстор - Скопје - Друштво за услуги СКОПСТЕР ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Друштво за услуги СКОПСТЕР ДОО Скопје
 СКОПСТЕР ДОО
ИМА ПОТРЕБА ОД:

ХАУСМАЈСТОР

потребни квалификации:

  • Искуство од мин. 2 години работа како мајстор;
  • Минимум ССС;
  • Возачка дозвола Б категорија;
  • Општи познавања во оддржување на деловен простор од аспект на електрика, водоинсталатерски работи, основни поправки во објектот.

ОПИС НА РАБОТНИ ЗАДАЧИ:

  • Се грижи за одржување на објектите и инвентарот;
  • Работа со разновиден алат;
  • Врши поправки согласно работните налози;
  • Други одговорности соодветни на работното место Хаусмајстор.

 

Доколку сте заинтересирани и ги исполнувате погоренаведените критериуми, Ве покануваме да ја испратите Вашата Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде