Vrabotuvanje.com - Работник во погон за пакување - Скопје - СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник во погон за пакување

Скопје

Рок за пријавување:

 • СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД

За потребите на Џ.С АКТУЕЛ Секторот за човечки ресурси распишува
ОГЛАС за ВРАБОТУВАЊЕ на

РАБОТНИК ВО ПОГОН ЗА ПАКУВАЊЕ
 
 
 
Работни задачи:
 • Работи на лента за пакување на замрзнати производи
 • Врши машинско пакување на замрзнати производи
 • Се придржува до правилата и упатствата за начинот на пакување и количината за пакување
 • Се грижи за хигиената во текот на целиот процес на пакување
 • Работи во согласност со HACCP стандарди
 
Услови:
 • Работно време: Понеделник – Петок од 08:00 до 16:00 часот
 • Месечни примања: Конкурентни – по договор
 
Квалификации и  способности:
 • Завршено средно образование
 • Организираност и точност
 • Чесност, педантност и одговорност
 • Способност за индивидуална и тимска работа во динамично окружување
 
Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Електротехника изнесува 22.219 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде