Vrabotuvanje.com - Вработување во APEX (NEW LIVE GAME CASINO) - Скопје - АПЕКС МК ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Вработување во APEX (NEW LIVE GAME CASINO)

Скопје

Рок за пријавување:

  • АПЕКС МК ДОО Скопје
  • Адреса: Прашка бр.23, 1020 Скопје

APEX (gaming technology) e водечка меѓународна компанија за игри на среќа која нуди одлични можности за развој на Вашата кариера, за потребите на нашиот нов проект распишуваме оглас за повеќе позиции.  Доколку сте амбициозна личност која што сака да расте и да се развива заедно со нас, Ве покануваме да аплицирате:

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде