Vrabotuvanje.com - Техничари за контрола на квалитет - Велес - Marquardt Macedonia DOOEL
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничари за контрола на квалитет

Велес

Рок за пријавување:

  • Marquardt Macedonia DOOEL

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде