Vrabotuvanje.com - Магационер за материјали во табли - Скопје - ИМИЏ ИНТЕРНАЦИОНАЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магационер за материјали во табли

Скопје

Рок за пријавување:

  • ИМИЏ ИНТЕРНАЦИОНАЛ
  • Адреса: ул.Новопроектирана бр.1а-Лепенец, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.image-int.mk/

Image Internacional DOO е лидер компанија во регионот.

Успехот не се должи само на моќта на врвните брендови кои се застапуваат и нивниот изграден и препознатлив имиџ, туку и на посветениот начин на работа на локалниот тим и грижата за клиентите.

Неприкосновениот квалитет на производите и услугите, постојаните надградувања и подобрувања се главната конкурентска предност на што се темели лидерската позиција на пазарoт.

​Компанијата Image Internacional DOO е присутна на македонскиот пазар од 2000 година,
и претставува бренд што ги спојува искуството и супериорниот квалитет.

Image Internacional DOO има потреба од 
 

МАГАЦИОНЕР ЗА МАТЕРИЈАЛИ ВО ТАБЛИ

 

Основна нето плата: 25000 денари

Опис на работни обврски:

  • Прием на роба во магацин
  • Правилно одржување и складирање на постоечката роба во магацин
  • Припрема и пакување на роба по соодветен работен налог
  • Вршење утовар и истовар на роба при прием и издавање
  • Одржување и функционално користење на магационскиот простор

Критериум:

  • Комуникација со клиенти
  • Возачка дозвола Б катергорија

Доколку ги исполнувате бараните услови Ве повикуваме да ги испратите Вашата биографија и писмо за мотивација преку полето Брза Апликација.

Напомена:

САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде