Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка - Скопје - ИМИЏ ИНТЕРНАЦИОНАЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ИМИЏ ИНТЕРНАЦИОНАЛ
  • Адреса: ул.Новопроектирана бр.1а-Лепенец, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.image-int.mk/

Image Internacional DOO е лидер компанија во регионот.

Успехот не се должи само на моќта на врвните брендови кои се застапуваат и нивниот изграден и препознатлив имиџ, туку и на посветениот начин на работа на локалниот тим и грижата за клиентите.

Неприкосновениот квалитет на производите и услугите, постојаните надградувања и подобрувања се главната конкурентска предност на што се темели лидерската позиција на пазарoт.

​Компанијата Image Internacional DOO е присутна на македонскиот пазар од 2000 година,
и претставува бренд што ги спојува искуството и супериорниот квалитет.

Image Internacional DOO има потреба од 
 

ХИГИЕНИЧАРКА
на пола работно време

 

Основна нето плата за пола работно време: 11000 денари

Потребни квалификации:

  • Претходно работно искуство во одржување хигиена во деловни објекти ќе се смета за предност

Профил на личност:

  • Способност за тимска работа и работа под притисок
  • Динамична, темелна и исклучително педантна личност
  • Љубезна комуникација со вработените
  • Одговорна, лојална и трпелива личност

Опис на работно место:

  • Одржување на хигиена во објектот и другите помошни простории
  • Одржување хигиена на средствата за работа во објектот 

Доколку ги исполнувате бараните услови Ве повикуваме да ги испратите Вашата биографија и писмо за мотивација преку полето Брза Апликација.

Напомена:

САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде