Vrabotuvanje.com - Готвач - Скопје - ХАНТЕРС ЛАЈФ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ХАНТЕРС ЛАЈФ


Приватната установа за социјална заштита на стари лица ХАНТЕРС ЛАЈФ Петровец, има потреба од
 

Готвач

 

Работни услови:

  • Завршено образование од областа на угостителството ќе се смета за предност
  • Претходно работно искуство на бараната работна позиција ќе се  смета за предност

Личен профил:

  • Лојална, мотивирана и стабилна личност
  • Одговорност, внимателност, љубезност


Заинтересираните кандидати можат да достават своја кратка биографија преку полето Брза Апликација или да не исконтактираат на телефонскиот број 078/897-929 и 070/317312.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде