Vrabotuvanje.com - Хигиеничар/ка - Скопје - АТС ИНЖЕНЕРИНГ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар/ка

Скопје

Рок за пријавување:

 • АТС ИНЖЕНЕРИНГ ДООЕЛ Скопје


 

Атс Инженеринг ДОО Скопје е компанија за производство на алатни машини, за обработка на метал. Компанијата работи веќе повеќе години и стои рамо до рамо со светските компании. Компанија која веќе стана препознатлива на светскиот пазар, по својот кавалите и успехот на работа.  Индустриска зона Визбегово ул. Јадранска Магистрала бр.98 ( Веднаш до болницата за дијализа Диаверум)

ХИГИЕНИЧАРКА

Потребни квалификации:

 • ССС
 • Соодветно претходно работно искуство од минимум 1 година континуирано работно искуство на позиција хигиеничар. (Доколку немате искуство на полето чувствувајте се слободно да аплицирате, предвид ќе бидат земени и апликантите кои немаат искуство)

Главни одговорности:

 • Одржување на хигиена на канцелариски простори.
 • Одржување на хигиена на тоалети.  
 • Одржување на хигиена на кујна и простор за оброк.
 • Одржување на хигиена на монтажен простор.
 • Делење на оброк за вработените.
 • Правење на набавки на сите потребни средства за одржување на хигиената.

Потребни вештини:

 • Способност за организација на своето време во однос на работните обрвски.
 • Одговорност и професионалност во однос на извршување на работните обрски.
 • Способност за распределба и проценка на потребни ресурсите во однос на извшување на работните обврски.

Доколку сте заинтересирани, испратете го Вашето CV (работна биографија) на англиски или на македонски јазик преку полето Брза Апликација /070- 299-542 Само селектираните кандидати ќе бидат повикани на разговор.

Во согласност со законот за заштита на лични податоци со самото испраќање на Вашата апликација согласни сте Вашите податоци да се чуваат во нашата база на кандидати во времетраење од 12 месеци.

Атс Инженериг ДОО Скопје е компанија која нуди еднакви можности и правичен третман при вработување на сите лица без оглед на нивниот пол, раса, религија, национална и политичка припадност и вид на попреченост.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде