Vrabotuvanje.com - Доктор Специјалист по Гинекологија и Акушерство - Скопје - ФЕРТИЛАБ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доктор Специјалист по Гинекологија и Акушерство

Скопје

Рок за пријавување:

  • ФЕРТИЛАБ

Имаме потреба од

Доктор Специјалист по Гинекологија и Акушерство

Локација: Скопје

Потребни квалификации:

  • Завршено високо образование
  • Положен стручен испит
  • Уверение за положен специјалистички ислит по гинекологија и акушерство
  • Лиценца за работа по гинекологија и акушерство
  • Со и без работно искуство


 

Доколку сте заинтересирани Ве молиме испратете CV или пријавете се преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде