Vrabotuvanje.com - Спа менаџер - Скопје - Solun Hotel & Spa
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Solun Hotel & Spa

Solun Hotel & Spa, поради проширување на тимот, има потреба од следната работна позиција:

СПа менаџер


Потребни квалификации:

  • Завршено високо образование
  • Минимум две години претходно работно искуство на иста позиција
  • Одлично познавање на англиски јазик
  • Познавање на друг странски јазик ќе се смета за предност
  • Познавање на работа на компјутер

Личен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
  • Тимска работа и професионален однос кон клиенти

 
Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде