Vrabotuvanje.com - Помошници готвачи/ки - Скопје - Revija Bar & Food
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошници готвачи/ки

Скопје

Рок за пријавување:

  • Revija Bar & Food

 

Revija Bar & Food
има потреба од следната работна позиција

ПОМОШНИЦИ ГОТВАЧИ/КИ


Потребни кавалификации:

  • Завршено средно образование од областа на угостителство;
  • Претходно работно искуство од минимум 2 години во угостителски објети;
  • Дополнителни обуки од областа на угостителството ќе се сметаат за предност;
  • Познавање на англиски јзик ќе се смета за предност.


Личен профил:

  • Организирана и одговорна личност;
  • Вредни, енергични и педантни;
  • Тимска работа и професионален однос;
  • Смисол за модерно декорирање;
  • Позитивен став.

Дневница: 1000 денари.
За вработените следи топол оброк и кафе.

Сите заинтересирани кандидати својата професионална биографија CV може да ги испратат преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака Помошници Готвачи/ки.

САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака НЕМА да бидат разгледувани.

Контакт телефон: 070/222-817

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде