Vrabotuvanje.com - Садомијачка - Скопје - Revija Bar & Food
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Revija Bar & Food

 

Revija Bar & Food
има потреба од следната работна позиција

САДОМИЈАЧКА
 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование;
  • Со или без претходно работно искуство од минимум 2 години во угостителски објекти.

Личен профил:

  • Организирана и одговорна личност;
  • Вредни, енергични и педантни;
  • Позитивен став.

Дневница: 900 денари.

Сите заинтересирани кандидати својата професионална биографија CV може да ги испратат преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака Садмијачка.

САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака НЕМА да бидат разгледувани.

Контакт телефон: 070/222-817

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде