Vrabotuvanje.com - Референт за продажба - Скопје - ЛИСЦА ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Референт за продажба

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЛИСЦА ДОО
  • Адреса: Прашка 23, 1000 Скопје


Лисца е познат бренд на на европскиот пазар на женска долна облека, костими за капење, блузи и машка долна облека. Постојано ги следи желбите на потрошувачите со производство на висок квалитет со што ја задоволува нивната потреба по убавина, привлечност и самосвесност.

Лисца д.о.о Скопје распишува оглас за вработување со полно работно време на определено за следната работна позиција:

референт за продажба 

Кандидатите треба да ги исполнуваат следниве квалификации:

  • ССС (ВСС – VII/1 се смета за предност);
  • Познавање на македонски и англиски јазик;
  • Познавање на работа со компјутери Microsoft Office;
  • Работно искуство во продажба;
  • Мотивација за тимско работење.

Доколку ги исполнувате горе наведените услови, вашето CV (со слика) и мотивационо писмо испратете ги преку полето Брза Апликација.

Огласот трае 7 (седум) дена од денот на објавувањето.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде