Vrabotuvanje.com - Готвач, Помошник готвач, Шанкер, Келнер, Секретарка - Скопје - Рагуза
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Готвач, Помошник готвач, Шанкер, Келнер, Секретарка

Скопје

Рок за пријавување:

  • Рагуза


Со цел проширување на тимот Рагуза Груп распишува оглас за следните
работни позиции:

ГОТВАЧ 
ПОМОШНИК ГОТВАЧ
ШАНКЕР
КЕЛНЕР
СЕКРЕТАРКАБидете и Вие дел од нашиот успешен тим!

Ве покануваме да го испратите Вашето CV преку полето Брза Апликација или побарајте не на 070 282 111.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде