Vrabotuvanje.com - Вработување во Nikki Beach (сектор F&B) - Црна Гора - Nikki Beach
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Вработување во Nikki Beach (сектор F&B)

Црна Гора

Рок за пријавување:

 • Nikki Beach

Доколку сакате да станете дел од единствен тим и динамично опкружување, ова би можело да биде вистинската можност за вас!

https://nikkibeach.com
 


Nikki Beach Resort & SPA Montenegro (Tиват) вработува во секторот F&B на следните позиции:

Менаџер на ресторан
Помошник менаџер на ресторан
Тим лидер
Супервизор на ресторан
Главен келнер
Келнер
Помошник келнер
Хостеса
Чекер
Сервир
Помошник бармен
Бармен

 

Нудиме:
 • Одлична почетна заработка
 • Service Charge (загарантиран бакшиш на секоја услуга-сметка)
 • Обезбедени 2 оброци на ден
 • Обезбедено сместување во близина на хотелот
 • Обезбеден е превоз од сместувачката единица до работното место
 • Пријава и работна дозвола
 • Платен санитарен преглед
 • Платен лекарски преглед
 • Работни униформи
 • Сите вработени кои ќе се истакнат во текот на сезоната ќе имаат можност да го продолжат својот работен однос во хотелот Nikki Beach Dubai. 

За склучување на работен однос потребни се следните документи:

 • Валидна лична карта или пасош
 • Диплома за завршено образование
 • Потврда дека не се води кривична постапка
   

Доколку сте заинтересирани да станете дел од нашиот тим, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација.

Напомена: Само избраните кандидати кои ќе влезат во потесен избор ќе бидат контактирани.

Контакт телефон: +382 69 221 217

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде