Vrabotuvanje.com - Возачи на комбе со Ц категорија - Скопје - ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возачи на комбе со Ц категорија

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје


ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје е брзорастечка компанија за вршење поштенски услуги.
Нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти брза, ефикасна, еколошка достава по пристапни цени.

Го прошируваме тимот и за таа цел имаме потреба од колега во тимот на возачи со Ц категорија за достава на пратки.

Возачи на комбе со Ц категорија

Искуство во работата ќе биде предност при изборот на соодветниот кандидат.

Доколку ги исполнуваш овие услови, ве очекуваме со вашето CV преку полето Брза Апликација.

ТИМОТ НА ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде