Vrabotuvanje.com - Оператори/ки во Скопје - Скопје - АПЕКС МК ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори/ки во Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • АПЕКС МК ДОО Скопје
  • Адреса: Прашка бр.23, 1020 Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде