Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - СПОРТ ВИСИОН ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • СПОРТ ВИСИОН ДООЕЛ


 

Проверете зошто НИЕ СМЕ ЕКИПА!

Спорт Висион  има потреба од професионални, комуникативни и креативни
луѓе кои сакаат да бидат дел од нашата Екипа. 

Со цел континуиран развој и унапредување на компанијата, објавуваме оглас за вработување на 

МАГАЦИОНЕР - СКОПЈЕ

Потребни квалификации и знаења:
 • Образование: ССС 
 • Работно искуство: минимум 1 год. работно искуство
 • Работа со компјутери: основно познавање на MS office пакет
 
Главни обврски и одговорности на позицијата:
 • Прием на роба: истовар, утовар, сортирање, лепење на декларации, складирање;
 • Припрема на роба за достава до малопродажни објекти
 • Одржување на магационот во состојба која е пропишана со процедури
 
Личен профил:
 • Трудољубивост 
 • Лојалност и посветеност
 • Способност за работа под притисок и во кратки рокови
 • Способност за работа во тим
 
Нудиме:
 • Одлична работна атмосфера
 • Фиксна плата + бонуси

Кандидатите кои имаат интерес за позицијата и се препознаваат во бараниот профил, ги покануваме да аплицираат. Апликацијата, со Вашето CV и Мотивационо Писмо, испратете ја преку полето Брза Апликација со назнака “Магационер” до  31.03.2023 година

 Апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака за позицијата на која кандидатот аплицира, НЕМА да бидат разгледани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде