Vrabotuvanje.com - Analyst, IT Audit and Data Analytics - Скопје - Друштво за ревизија КПМГ РЕВИЗИЈА ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Analyst, IT Audit and Data Analytics

Скопје

Рок за пријавување:

  • Друштво за ревизија КПМГ РЕВИЗИЈА ДОО Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде