Vrabotuvanje.com - Диспечер - Скопје - Umer Trejd
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Umer Trejd

 


​​

Друштво за транспорт производство и трговија УМЕР ТРЕЈД ДООЕЛ експорт
го проширува својот тим!


Во потрага сме по

ДИСПЕЧЕР

 

 Потребни квалификации:

 • ВСС/ССС
 • Претходно работно искуство од иста дејност ќе се смета за предност
 • Познавање на други јазици ќе се смета за предност
 • Познавање на работа со компјутер

 Профил на личноста:

 • Високо ниво на организираност
 • Одлични комуникациски и интерперсонални способности
 • Самоиницијативност и одговорност при извршување на работни задачи
 • Способност за работа под притисок

 Ние нудиме:

 • Работа на неопределено време
 • Плата по договор во зависност од квалификациите кој ги поседувате


Испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација.
Телефонски броеви за контакт:
078-408-147 / 075-408-147

ВЕ ОЧЕКУВАМЕ!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде