Vrabotuvanje.com - Специјалист за безбедност и здравје при работа - Пробиштип - Cranfield Foundry
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Специјалист за безбедност и здравје при работа

Пробиштип

Рок за пријавување:

  • Cranfield Foundry

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сигурност и заштита изнесува 22.035 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде