Vrabotuvanje.com - Медицинска сестра / Фармацевт / Естетичар (м/ж) - Скопје бул.Илинден бр.65 - ФАЦЕОЛОГИ дооел
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Медицинска сестра / Фармацевт / Естетичар (м/ж)

Скопје бул.Илинден бр.65

Рок за пријавување:

  • ФАЦЕОЛОГИ дооел
  • Адреса: бул.Илинден бр.65, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.ambassadebeaute.mk

 

Работа во познат козметички салон на FACEOLOGI-Biologique Recherche во центарот на Скопје.

Имаме потреба од следната работна позиција:

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА
ФАРМАЦЕВТ или
ЕСТЕТИЧАР (м/ж)

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • ССС/ВСС;
  • Со или без претходно работно искуство;
  • Мотивирани, високо ниво на доверливост и лојалност;
  • Одлични организациони способности.

НИЕ НУДИМЕ:

  • Дополнителна обука;
  • Можност за унапредување;
  • Почетна нето плата од 450 евра.
 

Доколку сте заинтересирани, Ве покануваме да ја испратите вашата биографија преку полето "Брза Апликација".​

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Грижа за убавина и Спорт изнесува 20.474 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде