Vrabotuvanje.com - Хаусмајстор - Скопје - БИГОР КЛИНИНГ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • БИГОР КЛИНИНГ ДООЕЛ Скопје


Фирма за хигиена има потреба од

ХАУСМАЈСТОР

Работни задачи:

  • Хаусмајсторски работи (осветлување, вентили, преместувања, ситни поправки);
  • Одржување на хортикултура;
  • Одржување на хигиена.
     

Работно време од понеделник до петок од 07 до 15 часот.

Доколку сте заинтересирани за позицијата испратете ваша кратка биографија преку полето Брза Апликација.

Телефон за контакт: 071/233-068  

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде