Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка (перачка) - Скопје - ТЕРЗИЕВА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничарка (перачка)

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТЕРЗИЕВА

 

 

 

 

Домот за стари лица ИДИЛА ТЕРЗИЕВА
го проширува својот тим
и има потреба одХИГИЕНИЧАРКА
(ПЕРАЧКА)

 

Не е потребно претходно работно искуство.

Аплицирајте електронски, со испраќање на
CV преку полето БРЗА АПЛИКАЦИЈА.

Контакт: 078 306 668

Веб: idilaterzieva.mk

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде