Vrabotuvanje.com - Келнер/ка и Шанкер/ка - Скопје - Стар Кафе
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Келнер/ка и Шанкер/ка

Скопје

Рок за пријавување:

  • Стар Кафе
 

Тимот на добро познатото кафуле Стар Кафе е во потрага по


​КЕЛНЕР/КА и ШАНКЕР/КА

 

Доколку сакате да бидете дел од тимот на вработени во Стар Кафе,
а воедно сте комуникативни, љубезни, одговорни, лојални и енергични

Ја очекуваме твојата апликација!

Или пак закажи интервју на 070233238 или 078665091.

 

Нудиме одлични работни услови!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде