Vrabotuvanje.com - Возачи со Б и Ц категорија за локален и меѓународен транспорт - Скопје - Оли Шпед
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возачи со Б и Ц категорија за локален и меѓународен транспорт

Скопје

Рок за пријавување:

 • Оли Шпед

Оли Шпед започнува со својата работа во 2005 година и од тогаш навака е во континуиран развој. Нашата мисија е унапредување на фирмата прераснувајќи во една од водечките компании за транспорт и логистика во Македонија и пошироко. Таа ја остваруваме со нашиот интегритет, морал и тимски пристап. Ние испорачуваме резултати… Од нашата канцеларија до вашата дестинација нашиот персонал на Оли Шпед е тука да ви помогнат. Благодарение на современиот начин на работа и ораганизација нашите возила ви стојат на располагање за внатрешен и меѓународен транспорт, локална дистрибуција и селидби, како и секаков вид на габарити.

Оли Шпед има потреба од следните работни позиции:

Возачи со Б и Ц категорија за локален и меѓународен транспорт
 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност
 • Возачка дозвола – Б и Ц категорија ​
 • За локален и меѓународен транспорт

Личен профил:

 • Самоиницијативност и одговорност при извршување на работни задачи
 • Способност за тимска работа 
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови

Ние нудиме:

 • Солидна плата
 • Пријатна работна атмосфера.
   

Сите заинтересирани кандидати може да ги испратат своите биографии ​преку полето Брза Апликација.

Контакт тел.: 071/383-855

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде