Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Тетово - Тетово - ЕУРО-ГРАНДС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист - Тетово

Тетово

Рок за пријавување:

  • ЕУРО-ГРАНДС ДООЕЛ
Business Agent

Реномираната фирма ЕУРОГРАНДС, застапник за RAUCH – Bravo сокови објвува оглас за работна позиција 

КОМЕРЦИЈАЛИСТ за реон Тетово

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство минимум 5 години како комерцијалист
  • Возачка дозвола - Б категорија
  • Пожелно е кандидатот да биде од машки пол

Ние нудиме:

  • Пријатна работна атмосфера
  • Работно време 8:00 – 16:00 часот
  • Плата: по договор, со месечни бонуси

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.
Само кандидатите кои ги исполнуваат горенаведениве услови, ќе бидат контактирани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде