Vrabotuvanje.com - Административен асистент - Скопје - Друштво за производство,трговија,транспорт и услуги ЕУРОПАП увоз-извоз ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административен асистент

Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за производство,трговија,транспорт и услуги ЕУРОПАП увоз-извоз ДОО Скопје
 • Адреса: Булевар Србија 1-1/2, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://europap.mk/

 

Еуропап доо Скопје е формирана во 2008 година и работи во делот на продажба и дисрибуција на професионални хигиенски средства, ги застапува неколку светски бренда во делот на хигиената и прави продажба во Македонија, Словенија, Србија.

Еуропап доо Скопје моментално е во потрага по: 

Административен асистент

Опис на работни задачи: 

 • Средување и архивирање на документи
 • Примање и организирање на порачки од клиенти
 • Правење на понуди
 • Контактирање на клиенти за наплата на побарувања.

Потребни квалификации​:

 • Основно познавање на Microsoft Word и Excel
 • Претходно работно искуство (ќе се смета за предност)
 • Основно познавање на англиски јазик (ќе се смета за предност)
 • Возачка дозвола – Б категорија (ќе се смета за предност).

Личен профил:

 • Одговорна и организирана личност
 • Лојалност и професионален пристап кон работата
 • Иницијативност, посветеност и амбициозност
 • Колегијалност и работа во тим.

Ние Ви нудиме:

 • Работно време од 08 до 16 часот од понеделник до петок
 • Почетна плата 25.000 - 30.000 ден (со можност за бонуси).

ПРИЈАВЕТЕ СЕ ПРЕКУ БРЗАТА АПЛИКАЦИЈА!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде