Vrabotuvanje.com - Заварувач / бравар (м/ж) - Италија - Aulon d.o.o.
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Заварувач / бравар (м/ж)

Италија

Рок за пријавување:

 • Aulon d.o.o.
 • Адреса: ULICA SERGIJEVACA 3, 52100 Pula

Aulon d.o.o. има потреба од:

ЗАВАРУВАЧ / БРАВАР

 

ЗА ЗАВАРУВАЧ:

 • Со претходно работно искуство (заварување со СО2)
 • Работа во Италија
 • Обезбеден престој
 • Плата: 12 евра/час

ПРОФИЛ НА ЛИЧНОСТА:

 • Возачка дозвола Б категорија
 • Минимум 2 години претходно работно искуство
 • Одговорност, лојалност и ориентираност кон цели
 • Способност за тимска работа

Плата: 2200 - 2600 евра

ЗА БРАВАР:

 • Со претходно работно искуство
 • Работа во Италија
 • Обезбеден престој
 • Плата: 12 евра/час 
 • ​Самостојна работа

Локација:

Пула, Хрватска

 

 

Заинтересирани?

Испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација.

www.aulon.hr

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде