Vrabotuvanje.com - Магацински работник - Битола - Битола - Лакталис МК Логистика ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински работник - Битола

Битола

Рок за пријавување:

  • Лакталис МК Логистика ДООЕЛ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде