Vrabotuvanje.com - Coke Summership - Скопје - ПИВАРА СКОПЈЕ АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПИВАРА СКОПЈЕ АД

Coke Summership е летна пракса на Пивара Скопје АД, поддржана од нашата групација Coca Cola HBC, која претставува одлична летна можност за размена на нови знаења, дружење и стекнување искуство кое ќе ти помогне во твојот личен и професионален развој.

Станува збор за програма наменета за сите студенти кои се во завршна година од своите додипломски студии, или пак за студенти кои се на магистерски студии на било кој Универзитет во земјата.

Повеќе за програмата можеш да дознаеш на https://cokesummership.mk/

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде