Vrabotuvanje.com - Дистрибутер - Скопје - КАНЕЛА-ПРИМА Т.П.СЛАТКАРНИЦА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • КАНЕЛА-ПРИМА Т.П.СЛАТКАРНИЦА

Канела приказната ја започнавме во 1991 година со силна желба да подготвуваме торти и колачи, по домашни рецепти, со најдобри состојки - онакви какви што правеле нашите мајки и баби. Вртејќи по бабините готвачи успешно ги претвораме нашите долго чувани семејни тајни во вкусни торти и колачи во кои и вие уживате денес. Употребата на здрави, вкусни и квалитетни состојки секогаш е наша определба. Така создаваме голем број на производи, погодни за секоја ваша пригода, расположение и годишно време...

 
Во моментов, имаме потреба од вработување на
 
дИСТРИБУТЕР

Реон: Скопје
 
 
Опис на работата:
 • Управување со возило и достава на торти и колачи
 • Навремена дистрибуција на производите
 
Потребни квалификации:
 • Возачка дозвола Б-категорија (активно возење)
 • Завршено средно образование
 • Работно искуство како дистрибутер ќе се смета за предност
 • Место на живеење – Скопје
 
Работни услови:
 • Работно време од 09:00 до 17:00
 • Пријатна работна атмосфера
 • Брзина во работењето
 • Посветенoст на работата
 • Лојалност, чесност, одговорност
 
Сите заинтересирани кандидати, својата Професионална Биографија можат да ја достават преку полето Брза Апликација. 
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде