Vrabotuvanje.com - Дистрибутер - Скопје - Папилон Сервис Дооел
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Папилон Сервис Дооел
 • Адреса: ул. Манчу Матак 36, Ѓорче Петров, 1000 Скопје

ПАПИЛОН СЕРВИС ДООЕЛ Скопје – компанија која што работи со средства за хигиена за јавни простории (достава на тоалетна хартија, бришачи за раце, салфети, сапуни, освежувачи и други средства за хигиена) - има потреба од пополнување на следната работна позиција:

ДИСТРИБУТЕР


Опис на работна позиција и задачите: 
 • Вршење на достава на средства за одржување на хигиена во јавни простории, ресторани, хотели, и други  деловни објекти (спрејови против инсекти, освежувачи и ароматизери на простории, средства за чистење, тоалетни хартии, бришачи за раце, салфетки и друго).
 • Монтажа на диспанзери – повремено
 • Уредност и грижа  за документацијата поврзана со доставената стока (фактури, испратници)
 • Грижа за исправноста на возилото
Потребни квалификации:
 • Средна стручна подготовка
 • Претходно работно искуство во дејноста не е задолжително
 • Возачка дозвола – Б категорија
 
Од кандидатот очекуваме:
 • Способност за работа во тим
 • Самоиницијативност, исполнителност и чесност
 • Организираност и одговорност
 • Способност за извршување на работни задачи, врзани со рокови
 
Ние нудиме:
 • Работа во една смена
 • Работно време: 40 часа неделно
 • Викенди и празници не се работи
 • Редовни месечни примања
 • Годишен одмор: согласно важечките законски прописи
 • Исплата на регрес за годишен одмор: согласно со условите за стекнување
 • Висина на плата - во зависност од искуството

Доколку ги исполнувате бараните услови Ве повикуваме да испратите Ваша биографија преку полето Брза Апликација, со назнака за која позиција аплицирате.

Телефон за контакт: 075 60 60 30  (само во перидот 09-16 часот)

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде