Vrabotuvanje.com - Проектант - Скопје - ГЕИНГ ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ГЕИНГ ДОО Скопје

 
 
Друштвото за градежништво, промет и услуги ГЕИНГ ДОО Скопје е компанија лоцирана во Македонија, која испорачува комплетни решенија од областа на геотехниката, хидротехниката, енергетиката, рударството, патната инфраструктура и заштитата на животната средина. Поради зголемен обем на работа Друштвото за градежништво, промет и услуги ГЕИНГ ДОО Скопје има потреба од вработување на:
 
Оглас за работна позиција: Проектант
 
 
Потребни квалификации:
  • Образование: ВСС Дипломиран инженер по Геотехника
  • Работно искуство: со или без работно искуство
  • Познавање и активно користење на Англиски јазик 
  • Познавање на MS Office и AutoCAD
     
Дополнителни квалификации/вештини/познавања:
  • Одлични интерперсонални, комуникациски и аналитички способности, организираност и систематичност во работата, познавање на позитивните прописи на Република Северна Македонија
 
Вашата биографија, мотивационо писмо, со задолжително наведување на работната позиција за кој се пријавувате, телефонски контакт и адреса на електронска пошта, можете да ги доставите:
  • Преку полето Брза Апликација
  • По пошта на адреса: ул. Борис Трајковски  бр. 111 Скопје најдоцна до 05.06.2023 година
Само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг на избор и кои ги исполнуваат бараните услови, ќе бидат повикани на разговор.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде