Vrabotuvanje.com - Возачи со Ц и Е категорија - Македонија - ЕУРО ЛИНЕС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возачи со Ц и Е категорија

Македонија

Рок за пријавување:

  • ЕУРО ЛИНЕС ДООЕЛ

 

Друштво за меѓународен транспорт и шпедиција ЕУРО ЛИНЕС ДООЕЛ Скопје, објавува следниов оглас за вработување на следната работна позиција:

 
ВОЗАЧ​
со Ц и Е категорија

на релација Македонија – ЕУ и назад

Потребни квалификации:

  • Возачка дозвола: Ц + Е
  • Овластувања: 
    • Сертификат за меѓународен возач
    • АДР сертификат по можност
 
 
Доколку сте заинтересирани, можете да ги испратите Вашите пријави преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде