Vrabotuvanje.com - Општи работници (м) - Неготино, Кавадарци, Демир Капија, Градско - БЛА КАБЛИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општи работници (м)

Неготино, Кавадарци, Демир Капија, Градско

Рок за пријавување:

  • БЛА КАБЛИ ДОО

 

 

Објавуваме оглас за следните работни позиции:

10 ОПШТИ РАБОТНИЦИ (м)


Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование.
  • Претходно работно искуство се смета за преднос

Главни задачи и одговорности:

  • Исполнување на задачи во произведствениот процес  + линија за производство на кабли и плаштирање на истите
  • Пакување
  • Општи работни активности
  • Изработка на јаже


Ние нудиме:

  • Полно работно време
  • Работа во смени
  • Плата по договор

Доколку сакате да бидете дел од нашиот тим, Вашата биографија испратете ја преку полето Брза Апликација.

Телефон за контакт: 076 369 609 - Александар

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде