Vrabotuvanje.com - Матичен Лекар / Лекар по Општа Пракса - Словенија - Zdravstven Dom Ljubljana
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Матичен Лекар / Лекар по Општа Пракса

Словенија

Рок за пријавување:

  • Zdravstven Dom Ljubljana

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде