Vrabotuvanje.com - Хигиеничар/ка - Велес - Велес - Admiral Casino
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар/ка - Велес

Велес

Рок за пријавување:

  • Admiral Casino

Друштвото МА Гаминг ДООЕЛ Скопје има потреба од еден работник за работната позиција “Хигиеничар/ка” за одржување на хигиената во просториите како и просторот околу Автомат клубот, во Велес.

Хигиеничар/ка​
Реон ВЕЛЕС

 
Работна позиција: Хигиеничар/ка
Времетраење: Определено 3 месеци (со можност за продолжување), на пола работно време од 20 часа неделно
Број на слободни позиции: За 1 лице 
Регион: Велес


МА ГАМИНГ бара:

  • Минимум завршено основно образование
  • Претходно работно искуство не е неопходно

МА ГАМИНГ нуди:
  • Скратено работно време од понеделлник -сабота 
  • Годишен одмор 20 дена

Доколку сте заинтересирани за оваа работна позиција, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација со назнака за регионот за која аплицирате. Само кандидатите кои што ќе влезат во потесен избор ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде