Vrabotuvanje.com - Хигиеничар во Автомат Клуб (SL Club) – ГТЦ - Скопје - СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар во Автомат Клуб (SL Club) – ГТЦ

Скопје

Рок за пријавување:

 • СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД
 

Постоиме повеќе од 20 години на пазарот и негуваме традиција на домашна компанија со повеќе од 900 вработени. Работиме во средина во која владее тимска соработка и можност за напредување и лично усовршување. Создавањето на совршени услови за работа за сите наши вработени е главна цел по која се водиме.

ВРАБОТУВАМЕ
ХИГИЕНИЧАР ВО АВТОМАТ КЛУБ (SL CLUB) - ГТЦ

Основни потребни квалификации:​

 • Завршено средно образование
 • Со или без работно искуство

Личен профил:

 • Вредна и одговорна личност
 • Педантност и темелност
 • Самоиницијативност и посветеност на работа

НИЕ НУДИМЕ:

 • Празници и недела слободни
 • Редовни месечни примања
 • Загарантирано користење на годишен одмор
 • Стабилност 
 • Бенефити за наши вработени
 • Тим билдинг настани

Аплицирајте со испраќање на кратка биографија преку полето Брза Апликација или контактирајте не на вибер 078/454-622

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде