Vrabotuvanje.com - Административен работник - Скопје - ТОЛЛАКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административен работник

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТОЛЛАКС ДОО
 • Адреса: Бул.Јане Сандански бр.82 лок.59 Аеродром, 1000 Скопје
 
 

Административен работник
Дирекција Толлакс (момин поток)

АПЛИЦИРАЈТЕ НА ОВАА ПОЗИЦИЈА ЗА РАБОТА ДОКОЛКУ

Сакате да градите кариера во БРЗОРАСТЕЧКА КОМПАНИЈА. 
Се сметате себеси за комуникативни, амбициозни, истрајни, желни за постојана надградба и усовршување


​Работни задачи:

 • Администрирање на софтвер на компанијата со нови податоци.
 • Анализа на продажба, и проверка на истата.
 • Водење на архива.
 • Пријава, одјава на вработени.


Личен профил на кандидатот:

 • Комуникативна и стабилна личност со изразени интерперсонални вештини,
 • Тимски ориентирана и добро организирана со флексибилен пристап на работите,
 • Способност за запазување на рокови и остварување на резултати,
 • Позитивен став, лојалност, темелност и трпеливост,
 • Професионалност во работењето


Потребни квалификации:

 • Потребно е добро познавање на EXCEL.

  *Висината на платата ке зависи од предходно стекнато искуство во работа во продажни системи.

 
Сите апликации за вработување ќе бидат третирани како строго доверливи.Со праќањето на апликацијата за вработување, се согласувате вашите лични податоци да бидат користени за пополнување на слободните работни места во рамките на ТОЛЛАКС ДОО СКОПЈЕ , се додека не не контактирате за да ја повлечете вашата согласност. Доколку Вашите квалификации одговараат на нашите потреби, ќе Ви се обратиме за да Ве повикаме на разговор. 

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација со наслов М1 АДМИНИСТРАТОР

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде