Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - ТОЛЛАКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТОЛЛАКС ДОО
  • Адреса: Бул.Јане Сандански бр.82 лок.59 Аеродром, 1000 Скопје
 
 

МАГАЦИОНЕР
Толлакс Доо Скопје (магацин момин поток)

Нудиме:

  • Непосредно вработување
  • Вработување без пробен период
  • Работа во динамичен тим


Основни задачи:

  • Спремање на роба 
  • Прием на роба
  • Редење на роба 
  • Следење на залихи

    

БИДИ ДЕЛ ОД ТИМОТ, надгради ја својата кариера во раководител, менаџер на објект.
Ако сте заинтересирани да учествувате во процесот на регрутација, 
испратете CV преку полето Брза Апликација.

Контакт телефон од понеделник до петок до 16 часот 072 310 990

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде