Vrabotuvanje.com - Заменик шеф во малопродажен објект - Куманово - Куманово - ĐAK d.o.o. Beograd
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Заменик шеф во малопродажен објект - Куманово

Куманово

Рок за пријавување:

 • ĐAK d.o.o. Beograd

Kомпанијата Д спортска опрема e формирана со идеја дека најпопуларните спортски брендови, препознатливи по услугата и стабилното работење, внесе здрав дух во сите сегменти од живеењето.Со најдолга традиција на пазарот работиме преку две децении.

Нашата спортска фамилија ја сочинуваат преку 700 вработени и преку 80 малопродажни објекти во регионот. Во неа секогаш се добредојдени луѓе со константна цел за подобар учинок, за учење и за унапредување во работата. По тој повод бараме особа за следното работно место:

 
Заменик шеф во малопродажен објект
Место на работа: Куманово (Ла Плаза Куманово Малл)
 

 Главни задолжувања: 
 • Високо ниво на услуга и посветеност во услужувањето на купувачите
 • Познавање на целокупниот асортиман на артиклите во малопродажниот објект
 • Ажурирање на документацијата која ја следи работата во малопродажниот објект и работа на каса
 • Организација на вработените во малопродажниот објект
 • Давање информации на купувачите за моментални акции
 • Спроведување на процедурите за изложување на робата
 • Прием на роба и средување магацински простор
 • Активно учество и предлог на мерки за подобро работење
 • Работа на каса

Потребни квалификации:
 • Минимум IV степен стручна спрема
 • Минимум 1 година работно искуство на позиција заменик шеф во малопродажен објект 
 • Познавање на работа со компјутери
 • Прецизност и точност во работата
 • Ориентираност кон купците и издржани продажни вештини

Можете да очекувате: 
 • Работа во стабилна компанија
 • Бонуси во склад со остварените резултати
 • Можност за константно усовршување и развој

Вашeто CV и мотивациско писмо испратете го преку полето Брза Апликација.
Само кандидатите кои ќе влезат во потесната селекција ќе бидат контактирани

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде