Vrabotuvanje.com - Expert Salesperson - Белград - Fortrade Ltd.
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Белград, Србија

Рок за пријавување:

 • Fortrade Ltd.

Регионалниот лидер во глобалното онлајн тргување го проширува своето дејствување и распишува конкурс за работно место :

Expert Salesperson

 

Доколку знаете да продавате, Вашето место е кај нас!

Гарантирано најголема фиксна плата во оваа индустрија!

Работа во модерна канцеларија во Белград, во пријатно и динамично опкружување. 

Потребен ни е кандидат кој ги задоволува следниве услови:

 • Искуство во продажба, со изразени способности за придобивање на клиенти (неопходно).
 • Напредно ниво на знаење англиски јазик.
 • Високо мотивирана личност со изразени амбиции за развој на кариера во продажба. 

Што нудиме?

 • Најголемиот пакет за компензација
 • Можност за брзо напредување, со зголемување на фиксната плата и бонусите.
 • Работа со најнапредни софтвери и платформи за глобално онлајн тргување. 
 • Работа за една од водечките светски брокерски компании. 
 • Интернационално работно опкружување - нашите колеги доаѓаат од различни делови на светот. Работата во оваа компанија е како да работите во Лондон.
 • Сместување за време на обуката и во првите денови од работењето. 

Друштвени активности во компанијата:

 • Свежо сезонско овошје во здраво опружување.
 • Платена теретана и фитнес.
 • Библиотека и Play station ќоше.
 • Happy Friday забави.
 • Тим билдинзи – тематски тим билдинг на месечно ниво  (куглање, излети, возење велосипеди, скара, кино…).

Испратете ни го вашето CV на англиски јазик преку полето Брза Апликација. Придружете му се на нашиот тим и изградете ја вашата кариера преку оваа предизвикувачка работа во пријатна атмосфера. На избраните кандидати им гарантираме одлични услови за работа и заработка.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде