Vrabotuvanje.com - Оператор во производство - Битола - Лакталис МК Млекарница ДООЕЛ Битола
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор во производство

Битола

Рок за пријавување:

  • Лакталис МК Млекарница ДООЕЛ Битола

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде