Vrabotuvanje.com - Реонски инструктор - Кавадарци - АЛАЈАНС УАН МАКЕДОНИЈА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Реонски инструктор

Кавадарци

Рок за пријавување:

  • АЛАЈАНС УАН МАКЕДОНИЈА


Алајанс Уан Македонија АД, Кавадарци објавува оглас за вработување на следното 
работно место:

Реонски инструктор


Бр. на извршители: 2
Времетраење на работниот однос: Неопределено време
 

Работни задачи:
  • Ја следи состојбата на тутунот во сите фази на примарното производство и доставува соодветни извештаи.
  • Спроведува програми за примена на добри земјоделски практики во сите фази на тутунопроизводството.
  • Врши процена на суров тутун.

Потребно образование:
  • Диплома за завршено високо образование од областа на земјоделските науки (насока – поледелство).

Други квалификации:
  • Лиценца за процена на тутун ќе се смета за предност

Други способности и вештини:
  • Задолжително поседување на возачка дозвола од Б категорија
  • Познавање на MS Office
  • Познавање на англиски јазик

Работно искуство:
  • Искуство поврзано со производство на тутун ќе се смета за предност
Работното време изнесува 40 часа неделно од 8 до 16 часот.
 
 
 

Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови, своите професионални биографии можат да ги проследат до:

Алајанс Уан Македонија АД
Западен булевар, 105
1430 Кавадарци

или со електронска пошта на адреса: aoimk@aointl.com

Крајниот рок за аплицирање е најдоцна до 05/06/2023.

Само кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови ќе бидат повикани на понатамошна постапка за селекција.

Сите пристигнати биографии ќе се третираат со максимална доверливост.

Алајанс Уан Македонија се стреми да го промени животот на луѓето и веруваме дека сите ние заеднички можеме да создадеме еден многу подобар свет. Оваа цел може да се оствари само со вистинските луѓе и со вистинскиот тим, преку заедничка работа и градење на тимскиот дух

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде