Vrabotuvanje.com - Масерка - Костурски Херои 17 Скопје - La sensa - Студио за убавина
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Костурски Херои 17 Скопје

Рок за пријавување:

  • La sensa - Студио за убавина
  • Адреса: Костурски Херои17 Скопје, 1000 Скопје

Студио Ла Сенса, поради проширување на својот тим, има потреба од
од следната работна позиција:

МАСЕРКА


​Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование;
  • Потребно е претходно работно искуство.

Личен профил:

  • Комуникативна и позитивна личност;
  • Организирани и одговорни;
  • Вредни, енергични и педантни;
  • Позитивен став.
     
Студиото работи само со дами.
 
Доколку сте заинтересирани, Ве молиме контактирајте не на следниот телефонски број:
 
071602968
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Грижа за убавина и Спорт изнесува 20.474 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде