Vrabotuvanje.com - Мaшински инженер - Велес - ЛЕОВ КОМПАНИ ДООЕЛ Велес
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Мaшински инженер

Велес

Рок за пријавување:

 • ЛЕОВ КОМПАНИ ДООЕЛ Велес
 • Адреса: „Васа Кошулчева“ бр.45а, 1400 Велес
 • Веб страна: http://leov.com.mk
 

Компанијата ЛЕОВ е приватна компанија од Велес, Македонија, основана во 1984 година со основна дејност производство на електрични апарати. Започна како семеен бизнис, но денес компанијата Леов се разви во една од водечките компании на пазарот.

Поради проширување на тимот, имаме потреба од

Машински инженер
Велес

ОДГОВОРНОСТИ

 • Изработка на конструктивна документација;
 • Изработка на техничка документација;
 • Изработка на технички цртежи;
 • Изработка на 3D модели;
 • Работа на развојни проекти, планирање, изведба и нивно следење.

КВАЛИФИКАЦИИ

 • Диплома од машински факултет;
 • Задолжително познавање на англиски јазик;
 • Работа во CAD програми: SOLIDWORKS и AUTOCAD;
 • Работа во MS OFFICE,EXCEL.
 • Работно искуство се смета за предност;
 • Организираност и одговорност;
 • Способност за тимска работа;
 • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност;

НУДИМЕ

 • Редовни месечни примања;
 • Пријатна работна атмосфера;
 • Можност за стручно усовршување.

Ги покануваме заинтересираните кандидати да се пријават со испраќање на своето CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Машинско инженерство и Бродоградба изнесува 26.404 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде